jalis.jpg

Myslíte si, že koupě webu bude Vaším jediným nákladem? Nenechte se mýlit. Neudržovaný web neplní svou funkci!
Chcete být úspěšní? Chcete prodávat? Chcete, aby o Vás lidé věděli?

OK.
"PAK TEDY ZAPOMEŇTE NA TO, ŽE KOUPĚ WEBU BUDE VÁŠ PRVNÍ A POSLEDNÍ VÝDAJ!"


S klidem mohu napsat, že udržet web dlouhodobě na předních pozicích je mnohem těžší než jej vytvořit a spustit.
Vše začíná už při papírovém návrhu webu a jeho cílech. Důležitou součástí je optimalizace pro vyhledavače (probíhá neustále za chodu stránek).
Aktualizace kódu dle potřeb. Přizpůsobování designu sezónám nebo událostem. Změny struktury webu. Pohotovostní zásahy. Jazykové překlady.
A to vše se týká nejen velkých webů (i když zůstanete malinkatí, můžete vydělávat hodně, pak i tak bude stát web velké finance).

Z tohoto jasně vyplívá, že dohled na Vaše stránky určitě nebude levnou záležitostí, pakliže to myslíte vážně.

Mohu Vám nabídnout své služby a Vaše stránky odborně spravovat i aktualizovat. Vkládat na ně veškeré obrázky, texty, animace a tabulky. Pokud se podíváte do mého ceníku služeb, tak i přesto, že mé ceny patří k úplně nejnižším v oboru, snadno si spočtete, kolik by vás administrace stála.

Nechci své klienty škubat, ale vzájemnou spoluprácí pomoci oběma stranám ke zlepšení jejich podnikání. Proto používám 2 varianty pro platby za administraci stránek. Vždy klientovi doporučuji pro něj tu levnější.

1.varianta - platba za skutečnou práci

Tato varianta se vyplatí pro weby, kde není mnoho příspěvků a vlastní práce přímo na stránkách. Výsledná cena se skládá ze dvou částí. 500 Kč si účtuji za běžný dohled na chod stránek (odstraňování závad, opravy napadení hackery a viry, kontrola návštěvnosti atd.) Druhou část tvoří skutečné vkládání příspěvků a obrázků. Tato suma se mění podle doby strávené nad prací a počtu vkládaných příspěvků. Např. Administrace webu Luckybaru Klatovy tak v průměru vychází na 600 korun za měsíc.

2.varianta - paušál

Tato varianta je vhodná pro stránky, na které se vkládají příspěvky téměř denně. Částka se domluví předem smluvně na určité období. Např. administrace webu MUDr. Lebenharta, na který se vkládá spousta letáků, článků a receptů je dohodnuta na 4500 korun za měsíc. Kdyby byla fakturovaná první metodu, byla by cena minimálně trojnásobná.

Pokud mi svěříte administraci svých stránek, ušetříte si spoustu času a starostí a můžete se plně věnovat své profesi, za kterou zase pobíráte mzdu vy. Máte jistotu, že stránky nepoškodíte svým neodborným zásahem, že budou vedeny v jednom stylu a nebudou tzv. mrtvé.

radeksedlace.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one