jalis.jpg
WEBDESIGN k čemu a proč?
Magical Snap - 2011.08.06 07.38 - 002.png

I když objevujeme stále modernější technologie, podstata komunikace se tisíce let nemění. Stále funguje na stejných základech, které jsou srozumitelnost, názornost, jednoduchost.

Samozřejmě tisíciletí funguje i lidská zvědavost. Proč ji neukojit a neumožnit lidem, kteří se s Vámi setkali poprvé, zjistit si o Vás, Vaší firmě, společnosti, či zájmové organizaci něco víc. A internet je k tomu ideální prostředek.

Buďte viditelní !!!

Člověk, kterému jste dali navštívenku, nabídku, letáček, nebo jste s ním jen tak hovořili o své práci, přijde domů, nebo do kanceláře a zadá si Vás do vyhledavače. Je na Vás, jak moc jste viditelní. Záleží to na mnoha aspektech. Na technickém provedení webu, na stylu psaní článků, na prezentační strategii.

Nabízím Vám nejen technické nástroje webdesignu, ale zároveň odborné poradenství a servis profesí, které ve své firmě nezaměstnáváte. Mám osobní zkušenosti redaktora, kreativního grafika a webmastera. Jsem schopen podle Vašich požadavků zpracovat strukturu webu a následně jej naplnit Vámi dodanými texty a čísly. Navrhnout grafický výraz webu a jeho jedinečnost.

Pro aktualizaci webu můžete použít redakčního systému, jehož ovládání je tak jednoduché, že jej může ovládat i Vaše asistentka na základě mnou dodaného manuálu v PDF podobě. Nebo můžete využívat mých služeb jako administrátora stránek.

Při vkládání příspěvků můžete rovnou zadat dobu, po kterou má být viditelný a automatický systém Vám tak pohlídá aktuálnost webu, neboť jedna z největších ostud stránek jsou informace s prošlými termíny.

Uvědomte si, že mnoho lidí velmi dá na první dojem a Vaše webové stránky jsou často tím, s čím se Váš potencionální partner, nebo zákazník setká nejdříve. Je pouze na Vás, jaký bude první dojem.

 

Viditelnost stránek, SEO optimalizace

Webové stránky mohou být postaveny sebelépe, ale pozitivní přínos pro prosperitu mít nebudou jednoduše z důvodu nízké návštěvnosti. Proto je primárním cílem zajistit snadnou dohledatelnost stránek ve vyhledávačích.

Zvýšení návštěvnosti webových stránek

Pomůžeme Vám dostat Vaše webové stránky na přední pozice internetových vyhledávačů na klíčová slova, která právě vystihují Vaši činnost. Stránky zaregistrujeme do katalogů a vyhledávačů, čímž zvýšíme jejich návštěvnost. To je vůbec jedna z nejúčinnějších a nejlevnějších metod internetového marketingu.

Reklamní bannery, výroba loga

Vytvoříme pro Vás animované reklamní bannery a ikonky, které jsou další formou propagace Vašich stránek. Ovšem za předpokladu, že jsou vhodně zhotoveny!

Zdá se Vám, že Vaše webové stránky působí příliš staticky a že by se na nich vyjímaly nějaké animované prvky? Pokud ano, můžete nás kontaktovat. Pokusíme se Vám předložit vhodnou nabídku realizace animované grafiky, která vkusným a nenásilným způsobem zpříjemní prohlížení webových stránek Vašim návštěvníkům a tím pomůže i Vám.

Vytvoření stránek od nás zahrnuje:

  • Návrh designu
  • Vytvoření webových stránek
  • Zajištění webhostingu (umístění stránek na Internet)
  • Registrace a optimalizace ve předních vyhledávačích
  • Aktualizace a údržba během provozu stránek

 

Máte zájem o naše služby? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

 

Je možný i osobní kontakt a konzultace po předchozí dohodě. Trvale sídlíme v Klatovech

radeksedlace.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one